Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 53-09-59
☎ (0432) 66-14-38
Дата: 24.01.19
uk
  • uk
Володимир Мережко взяв участь в роботі постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм
Володимир Мережко взяв участь в роботі постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

1 серпня відбулось чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. У її роботі взяв участь директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко.

Відповідно до порядку денного, на розгляд комісії було винесено 16 питань, серед яких «Звіт про виконання та фінансування Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року».

«На виконання даної Стратегії у 2018 році з обласного бюджету були закладені кошти у розмірі 1,8 млн грн. На сьогоднішній день ми використали лише 42 тис. грн на організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців - початківців (стартапів), оскільки все інше використання коштів передбачено з вересня поточного року. З метою підтримки підприємницьких ініціатив, в обласному бюджеті було передбачено 1,5 млн грн. Варто зазначити, що дана ініціатива є досить популярною серед населення. Якщо минулого року ми отримали близько 30 заявок, то цьогоріч – більше 100. Зараз подавачі вже проходять навчання, тож ближче до вересня ми розглядатимемо готові бізнес-плани. Велика зацікавленість даним конкурсом викликана тим, що ми зробили наголос на сільську місцевість. Щодо інших ініціатив, то 5000 грн закладено на святкування Дня підприємця, 75 тис грн – відзначення XVконкурсу «Бізнес-еліта Поділля», решта - організація та проведення тематичних семінарів та тренінгів», - зазначив Володимир Мережко.

За підсумками розгляду, членами постійної комісії одноголосно прийнято рішення підтримати дане питання.