Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 53-09-59
☎ (0432) 66-14-38
Дата: 19.09.18
uk
  • uk
Володимир Мережко взяв участь у засіданні постійної комісії обласної Ради
Володимир Мережко взяв участь у засіданні постійної комісії обласної Ради

7 грудня в приміщенні Вінницької обласної Ради відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини під керівництвом голови комісії Людмили Станіславенко.

З презентацією Програми економічного та соціального розвитку Вінницької області на 2018 рік виступив директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

В ході презентації Володимир Мережко зупинився на окремій цілі Програми, а саме розвиток людського капіталу та підвищення стандартів життя населення.

Реалізація зазначеної цілі визначає 21 пріоритетний напрямок у таких  сферах як: освіта та наука; соціальна підтримка учасників, загиблих в АТО та їх сімей, а також героїв Небесної сотні; соціальний захист окремих категорій громадян та дітей; міжнародне співробітництво у сфері соціальної та молодіжної політики; підтримка сім’ї; доступне житло; культура та мистецтво; туристична галузь.

Члени комісії підтримали проект рішення про Програму економічного та соціального розвитку Вінницької області на 2018 рік та вирішили винести її на розгляд сесії Вінницької обласної Ради.