Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 53-09-59
☎ (0432) 66-14-38
Дата: 19.09.18
uk
  • uk
Володимир Мережко взяв участь у підсумковому робочому засіданні ГО «Вінницький Бізнес Клуб»
Володимир Мережко взяв участь у підсумковому робочому засіданні ГО «Вінницький Бізнес Клуб»

7 грудня на виробничих потужностях ПрАТ «Вінницький завод «МАЯК» відбулось підсумкове робоче засідання ГО «Вінницький Бізнес Клуб».

Приватне акціонерне товариство «Вінницький завод «МАЯК» - одне з провідних промислових підприємств України. Гармонійно поєднавши традиції оборонного комплексу та передових технологій потужних світових виробників, підприємство вже більше 25 років спеціалізується на виробництві електрообігрівальних приладів і обладнання для систем опалення. Сьогодні підприємство динамічно розвивається, здійснює переоснащення і модернізацію виробництва, освоює нові технології. Постійно розширюється номенклатура виробів, здійснюється запуск нових видів продукції. Підприємство має потужний інженерно-технічний потенціал, дослідну лабораторію і зарекомендувало себе як виробник з відмінним співвідношенням «ціна-якість».

Вся вироблена продукція проходить багаторівневу систему контролю і випробувань, відповідає вимогам Технічних регламентів та сертифікована на відповідність стандартам безпеки в Україні, країнах СНД і Європейському Союзі.

В робочому засіданні ГО «Вінницький Бізнес Клуб» також взяли участь директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко та начальник філії  Вінницького обласного управління АТ «Ощадбанк» Боковий Юрій Євгенович.

Голова правління і генеральний директор ПрАТ «Вінницький завод «МАЯК» Василь Терліковський ознайомив присутніх з матеріально-технічною базою підприємства, цехами виробництва, зборки та покраски продукції. Також було презентовано промоційний відеоролик ПрАТ «Вінницький завод «МАЯК», який розповідає про історію становлення, діяльність та досягнення підприємства протягом 49 років.  

В рамках програми засідання Юрій Боковий розповів присутнім про Програму підтримки «Ощадбанком» клієнтів малого та середнього бізнесу, яка передбачає окремі програми кредитування соціальних підприємств, енергокредити для бізнесу, кредитування на придбання техніки, обладнання, транспортних засобів та ін.

Крім того, учасники засідання підвели підсумки поточного року та обговорили плани роботи організації на 2018 рік.