Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 53-09-59
☎ (0432) 66-14-38
Дата: 19.09.18
uk
  • uk
Валерій Коровій взяв участь у традиційному Польському Святвечорі
Валерій Коровій взяв участь у традиційному Польському Святвечорі

16 грудня в приміщенні Вінницької обласної філармонії відбувся традиційний Польський Святвечір, організатором якого виступило Генеральне Консульство Республіки Польща у Вінниці.

Почесними гостями заходу стали Генеральний Консул Румунії у м.Чернівці Елеонора Молдован, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Владислав Скальський, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко,  Єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський, митрополит Вінницькій та Барський Симеон, представники польського бізнесу, медіа, українських та польських громадських організацій

Польську сторону представляли Міністр Канцелярії Президента Республіки Польща Адам Квятковський, а також делегація з м. Кельце  на чолі з депутатом міської Ради Томашем Богуцьким.

Своє вітальне слово голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій розпочав із хвилини мовчання за загиблим в зоні АТО Павлом Корнелюком.

Також, Валерій Коровій висловив подяку Президенту та Уряду Республіки Польща, в особі присутнього на урочистості Міністра Адама Квятковського, за підтримку українського народу в такий непростий час, адже, за його словами, саме в такі хвилини ми потребуємо розуміння наших друзів.

Святковою окрасою вечору став виступ Академічного хору Університету ім. Яна Кохановського в м.Кельце у виконанні якого прозвучали традиційні різдвяні колядки.