Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 53-09-59
☎ (0432) 66-14-38
Дата: 21.05.19
uk
  • uk
Відбувся семінар «Промоція туристичних об’єктів Вінницької області»
Відбувся семінар «Промоція туристичних об’єктів Вінницької області»

Відповідно до Програми розвитку туризму у Вінницькій області на  2017-2020 роки та Плану заходів на 2018 рік, 29 листопада Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації було організовано та проведено семінар «Промоція туристичних об’єктів Вінницької області», в рамках якого відбулась презентація туристичного буклету «Вінниччина – подорож за враженнями».

В заході взяли участь представники Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації на чолі з заступником начальника управління торгівлі, послуг та розвитку споживчих ринків - начальником відділу внутрішньої торгівлі сфери послуг та нормованого забезпечення Василем Головченко, представниками Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування, музеїв, сільського зеленого туризму, КП «Подільський туристично-інформаційний центр», Національного природного парку «Кармелюкове Поділля», МКП «Вінницязеленбуд», транспортних компаній та розважальних закладів Вінниччини.

Відкрив семінар Василь Головченко, який ознайомив всіх присутніх із особливостями туристичних об’єктів регіону та ефективними каналами промоції.

Директор Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування  Олег Левченко зазначив: «Туристичний імідж регіону - це враження та уявлення, що складаються у реальних і потенційних туристів від побаченого. Надзвичайно важливим сьогодні є розробка туристичного бренду Вінниччини, адже позитивний імідж сприяє зростанню чисельності туристів».

Кожен з учасників презентував свій заклад та мав можливість  обговорити перспективні напрямки розвитку туристичної галузі Вінниччини, напрацювати спільні шляхи по залученню туристів, а також внести свої пропозиції щодо інформаційного наповнення буклету.

Зустріч пройшла в форматі конструктивного діалогу та активного спілкування.