Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 53-09-59
☎ (0432) 66-14-38
Дата: 23.03.19
uk
  • uk
Триває реалізація інвестиційного проекту на ПрАТ «Турбівський каоліновий завод»
Триває реалізація інвестиційного проекту на ПрАТ «Турбівський каоліновий завод»

Сьогодні, 26 лютого, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко спільно з директором Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Миколою Ткачуком  ознайомились з реалізацією інвестиційного проекту на ПрАТ «Турбівський каоліновий завод» та оглянули виробничі площі, складські приміщення, а також ознайомились з процесом виробництва.

Реконструкцію заводу, яка передбачає кардинальну модернізацію виробництва та збільшення потужностей на 150%, розпочато у листопаді 2018 року, її завершення очікується вже у березні 2019 року. 95% нового обладнання підприємства – українського виробництва. Фінансування відбувається за рахунок кредитних коштів та коштів власників, що в майбутньому збільшить кількість працюючих з 36 до 96 осіб та, відповідно, надходження до бюджетів усіх рівнів.

Крім того, директор ПрАТ «Турбівський каоліновий завод» Денис Бованенко акцентував увагу на тому, що заробітна плата на підприємстві становить біля 9 тис.грн.  та має тенденцію до збільшення.

Відтак, понад 80% продукції експортується до країн ЄС та Сходу, а вироблений кварцовий пісок забезпечує жителів Вінницької, Київської, Івано-Франківської, Миколаївської, Чернівецької та Донецької областей очищеною питною водою.