Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 66-14-38
☎ (0432) 66-14-39
Дата: 20.06.19
uk
  • uk
Підприємці Вінниччини прийняли участь у бізнес тренінгу
Підприємці Вінниччини прийняли участь у бізнес тренінгу

Сьогодні, 7 червня, за підтримки Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку  Вінницької облдержадмінінстрації громадською організацією Іститут громадських ініціатив Вінниччини "ІНГРІВ" організовано проведення тренінгу для підприємців на тему: «Маркетингові точки і канали. Як залучити клієнтів та просунути свою компанію?».

З вітальним словом до учасників тренінгу звернувся директор Департаменту Володимир Мережко: «Приємно зазначити, що вже третій рік поспіль, в рамках реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року, обласною державною адміністрацією проводяться навчальні семінари для бізнесу. Головна мета проведення таких заходів – отримання корисних порад та нових знань, як для діючих підприємців, так і тих, що бажають створити власний бізнес. Тому сьогодні ви маєте унікальну можливість поспілкуватися з бізнес тренером та отримати новий досвід і корисні знайомства. Обласна влада зацікавлена у розвитку бізнесу на Вінниччині і всіляко сприятиме проведенню подібних заходів».

Під час заходу бізнес тренер Тетяна Бренер розповіла, як визначати основні канали та методи просування товарів і послуг, а також про основні способи розвитку ключових компетенцій. Учасники тренінгу мали можливість обговорити такі важливі питання, як контроль управлінського циклу та підбір маркетингових інструментів для залучення клієнтів і подискутувати на запропоновані теми.
По закінченню тренінгу всі учасники отримають сертифікати про успішне завершення навчання.