Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 53-09-59
☎ (0432) 66-14-38
Дата: 23.03.19
uk
  • uk
  • en

Розвиток підприємництва

Нормативно-правова база

1. Наказ Мінеконмрозвитку від 19.07.2013 № 849 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації і проведення моніторингу умов ведення бізнесу"

2. Закон України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні»

3. Закон України «Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні»

4. Постанова Кабінету Міністрів України від 27 липня 2011 р. № 794 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для мікрокредитування суб'єктів малого підприємництва»

5. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з виконання Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні»

6. Постанова Кабінету Міністрів України «Про Український фонд підтримки підприємництва»

7. Наказ Мінекономрозвитку від 25.10.2012 № 1182 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства економіки України і Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 06.03.2006 № 82/20»

 

Дозвільна система у сфері господарської діяльності

Нормативно-правова база

1. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2013 р. № 265-р “ Про віднесення посади державного адміністратора і посади адміністратора до відповідної категорії посад державних службовців і посад в органах місцевого самоврядування

2. Наказ Мінекономрозвитку від 04.11.2013 № 1291 «Про затвердження форми журналу обліку суб'єктів господарювання, які набули права на вчинення певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства»

3. Наказ Мінекономрозвитку від 03.09.2013 № 1065 «Про затвердження Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення»

4. Наказ Мінекономрозвитку від 03.09.2013 № 1064 «Про затвердження Порядку здійснення контролю за додержанням вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру»

5. Особливості Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"

6. Закон України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"

7. Закон України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності"

8. Постанова Кабінету Міністрів України "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів"

9. Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку повідомлення державного адміністратора або дозвільного органу про відповідність матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства"

10. Постанова Кабінету Міністрів України “Деякі питання застосування принципу мовчазної згоди”

11. Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження переліку певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі подання декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства”

12. Наказ Мінекономрозвитку “Про затвердження Положення про державного адміністратора і порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб'єктами господарювання”

 

 

Ліцензування у сфері господарської діяльності

Нормативно-правова база

Закон України “Про ліцензування видів господарської діяльності”