Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 53-09-59
☎ (0432) 66-14-38
Дата: 23.03.19
uk
  • uk
  • en
  • ru

Реалізація інвестиційних проектів соціального спрямування

Як зазначає Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної державної адміністрації протягом першого кварталу поточного року введено в експлуатацію приміщення під центр надання адміністративних послуг для Джулинської ОТГ Бершадського району та реконструйовано приміщення харчоблоку із застосуванням заходів з енергозбереження в Могилів-Подільській окружній лікарні. Зазначені проекти фінансувалися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з місцевих бюджетів.

Із залученням коштів обласного та місцевих бюджетів, спонсорської допомоги проведено заходи з енергозбереження та технічне переоснащення котелень з установкою твердопаливних котлів в освітянських закладах сіл Порик та Томашпіль Хмільницького району, с. Миронівка Ямпільського району та  у м. Тульчин.

За кошти інвесторів при фінансовій підтримці міського бюджету запрацював новий дитячий садочок на 240 місць  у мікрорайоні «Тяжилів» м. Вінниця, створено 12 груп.

Реконструйовано приміщення школи в с. Жабокричка Чечельницького району з переобладнанням частини будівлі під дошкільний заклад.

У сфері охорони здоров’я за рахунок коштів обласного і місцевих бюджетів проведено ремонтні роботи у дитячому ортопедичному санаторію у м. Тульчин та переобладнано приміщення будівлі окружної лікарні під ренгенкабінет у м. Бершадь.

У сфері житлово-комунального господарства при залученні місцевих бюджетів та коштів населення збудовано водогони у с. Дружне Калинівського та с. Довгополівка Тиврівського районів, мережі зовнішнього освітлення у селах Кинашів та Нестерварка Тульчинського району.

Проведено роботи з реконструкції мереж вуличного освітлення у населених пунктах Якушинецької ОТГ та відремонтовано дорожнє покриття у с. Чернятка Бершадського району.

Із залученням коштів іноземних інвесторів розпочато будівництво І черги блоку цехів для виробництва холодильного обладнання.