Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 53-09-59
☎ (0432) 66-14-38
Дата: 21.05.19
uk
  • uk
Проведено 2 - денний тренінг для державних  службовців та представників об’єднаних територіальних громад
Проведено 2 - денний тренінг для державних службовців та представників об’єднаних територіальних громад

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з регіональним координатором проекту ПРОМІС Оксаною Бондар організували та провели 5-6 грудня 2018 року 2 - денний тренінг «Підготовка проектів на конкурс для отримання коштів секторальної бюджетної підтримки ЄС та державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР)» в рамках Проекту «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Метою проведення тренінгу був обмін знаннями та практичним досвідом у сфері підготовки проектів для отримання додаткового фінансування на впровадження проектів місцевого та регіонального розвитку.

У тренінгу взяли участь представники Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, районних державних адміністрацій, виконкомів міст обласного підпорядкування та об’єднаних територіальних громад області.

Учасників тренінгу привітала начальник відділу централізованих капіталовкладень Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Людмила Бабич, яка наголосила на важливості проведення тренінгу у підвищенні професійного рівня працівників органів місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Тренінг проводив консультант Проекту ПРОМІС Василь Кашевський, який є одним з розробників нормативної бази та веб-порталу ДФРР, автор відкритого онлайн курсу «Підготовка та впровадження проектів розвитку громад».

Під час тренінгу розглянуті питання щодо процедури роботи ДФРР та особливості підготовки проектів регіонального розвитку за кошти секторальної бюджетної підтримки ЄС.

За участі державних службовців та представників об’єднаних територіальних громад проведено групові практичні заняття щодо підготовки елементів проекту – опис заходів, виконання проекту, очікувані результати.