Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 53-09-59
☎ (0432) 66-14-38
Дата: 19.09.18
uk
  • uk
Промислові підприємства регіону активно нарощують обсяги виробництва
Промислові підприємства регіону активно нарощують обсяги виробництва

15 грудня з робочим візитом директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко відвідав потужне промислове підприємство регіону ПП «Виробниче об’єднання «Елна-Сервіс», яке цьогоріч святкує 25-річчя від дня заснування.

Дане підприємство займається розробкою, впровадженням та випуском широкого асортименту побутових електронагрівальних приладів та регулярно входить в ТОП-7 підприємств-виробників електричних побутових приладів - лідерів України за результатами загальнодержавного статистичного рейтингу за сукупністю показників діяльності.

Очільник Департаменту оглянув виробничі площі, де розташовано понад 200 одиниць промислового обладнання, з яких 15 - автоматизовані центри, понад 100 одиниць верстатів і напівавтоматів, та складські приміщення.

«Для фарбування у нас використовуються дві сучасні прохідні фарбувальні камери. Вироби з нержавіючої сталі поліруються на електроплазмовій установці. Близько 20% використовуваного технологічного обладнання унікальне, тому що розроблено та виготовлено власними силами для власної виробничої програми. Процес виготовлення продукції, в залежності від найменування, включає в себе виконання від 20 до 30 технологічних операцій. Основними з них є: вхідний контроль якості матеріалів і сировини, підготовка заготовок для конкретного виробу, виготовлення нагрівальних елементів, гальванопокриття (якщо це необхідно), збірка виробів, фарбування, упаковка. Після виконання технологічної операції кожен виріб проходить проміжний контроль якості і передається на наступну ділянку. Після упаковки, в порядку, передбаченому технічними вимогами, відбувається вибірковий контроль якості готової продукції. З огляду на набутий досвід і використання тільки високоякісних комплектуючих, нам вдалося добитися стабільно високих стандартів якості і технологій», - зазначив директор підприємства Володимир Глуханюк.

В свою чергу, керівник відділу продажу Ірина Рябоконь наголосила, що на сьогодні підприємство  випускає близько 200 найменувань побутових електронагрівальних приладів, сертифікованих на відповідність стандартів безпеки, а збутова політика підприємства орієнтована не лише на вітчизняний, але і на ринки близького зарубіжжя.

«Я маю переконання, що на вашому підприємстві дуже ретельно підходять до технології виробництва продукції для дотримання високих стандартів якості та підвищення термінів її експлуатації. А відмінне співвідношення «якість-ціна» дозволяє вам успішно конкурувати на ринках СНД. Наш Департамент, в свою чергу, готовий сприяти в напрямку розширення ринків збуту вашої продукції», - наголосив Володимир Мережко.