Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 53-09-59
☎ (0432) 66-14-38
Дата: 22.04.19
uk
  • uk
Представники ГО «Вінницький бізнес клуб» оглянули підприємство «Вінницяпобутхім»
Представники ГО «Вінницький бізнес клуб» оглянули підприємство «Вінницяпобутхім»

26 жовтня на базі ПрАТ «Вінницяпобутхім» відбулось засідання Громадської організації «Вінницький Бізнес Клуб», до якого долучився директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко. «Вінницяпобутхім» - одне з небагатьох виробництв, що збереглось після розпаду СРСР, яке виготовляє продукцію хімічної промисловості. Потужності підприємства розташовані на території колишнього Вінницького "гіганта" союзного значення  - хімзаводу, основним профілем якого у 70-90ті роки було виробництво добрив та продукції побутової хімії. Завод налічував 19 цехів. На сьогодні залишився один цех і саме в ньому розташовується підприємство «Вінницяпобутхім».

Учасники засідання оглянули склади з сировиною, яка зберігається на заводі у спеціальних приміщеннях із відповідним температурним режимом, та територію заводу, яка є напрочуд охайною, чистою та логістично впорядкованою. Це свідчить про високу культуру організації виробничого процесу, над чим постійно працює керівник Михайло Матковський. Крім того присутні ознайомились з виробничими потужностями підприємства, де відбувається підготовка сировини, її розфасовка та визначення напрямків переробки.   Між цехами розташована сучасна котельня, обладнана за сучасними енергоефективними технологіями, завдяки яким опалення використовується як для обігріву приміщень, так і для технологічного процесу. 

Також члени бізнес клубу оглянули потужності, на яких відбувається власне виробництво замовленої продукції, ії адаптація та розфасовка у тару, в якій вироби надходять у продаж.  За якістю продукції стежить спеціальний лабораторний відділ, де постійно проводиться аналіз готової продукції, її дослідження на відповідність рецептурі та іншим показникам виробництва. Підприємство вражає чистотою та чіткою впорядкованістю процесів.

Крім того під час засідання присутніми було обговорено організаційні та фінансові питання діяльності Громадської організації «Вінницький бізнес клуб».