Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 53-09-59
☎ (0432) 66-14-38
Дата: 23.03.19
uk
  • uk
ПАТ «КРЕДОБАНК»  модернізує свої відділення
ПАТ «КРЕДОБАНК» модернізує свої відділення

26 лютого директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко прийняв участь в заходах, з нагоди реконструкції та оновлення відділення ПАТ «КРЕДОБАНК».  Серед запрошених також були присутні Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярцінський та заступник Вінницького міського голови Владислав Скальський.

ПАТ «КРЕДОБАНК» - один з перших українських банків, який своє існування розпочав ще у 1990 році та продовжує свою роботу досі. Установа на 100% належить найбільшому польському банку PKO Bank Polski.

Під час заходу регіональний директор Центрального регіону ПАТ «КРЕДОБАНК» Олена Тимчишина ознайомила присутніх із змінами, які відбулись під час реконструкції, зокрема розширення зони обслуговування для клієнтів, збільшення кількості робочих місць, а також зростання середньої кількості каналів комунікації від 2 до 12. Керівник також відмітила цікаві пропозиції кредитування та лізингу для агробізнесу, привабливі умови співпраці з малим  та середнім бізнесом.

Володимир Мережко у своєму вітальному слові зазначив: «Динамічні темпи розвитку банку, вихід на нові географічні ринки, розширення спектру послуг, застосування нових банківських технологій зумовлюють необхідність постійних змін в організаційній структурі банку та побудову такої, яка б давала змогу оперативно реагувати на зміни ринкової кон'юнктури. Тому, бажаю реалізації нових інновацій, налагодження контактів та плідної співпраці у напрямку «Влада – Бізнес» і, як результат, процвітання Вінницького краю».