Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 53-09-59
☎ (0432) 66-14-38
Дата: 23.03.19
uk
  • uk
Очільник області провів зустріч із представниками профспілок Вінниччини
Очільник області провів зустріч із представниками профспілок Вінниччини

Сьогодні, 5 жовтня, голова обласної державної адміністрації Валері Коровій взяв участь у розширеному засіданні президії Федерації профспілок Вінницької області з питань проведення заходів до Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю під головуванням голови Федерації профспілок області Миколи Колесника. 

У засіданні також взяли участь директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський та директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк.

На початку зустрічі керівник області зачитав текст Указу Президента України, згідно з яким голову обласного комітету Вінницької обласної організації працівників освіти Сергія Пугачова нагороджено званням «Заслужений працівник освіти України».

Коментуючи соціально-економічну ситуацію в області, Валерій Коровій наголосив на тому, що обласна та міська влада робить все можливе, аби залучати інвестиції для створення в області нових робочих місць у сфері промислової індустрії.

«Залучення на Вінницький 45-й експериментальний машинобудівний завод іноземного інвестора в особі американського підприємства «Delphi» сприяло утворенню близько півтори тисячі робочих місць. Цьогоріч на Вінниччині планується створити близько 5 тисяч нових робочих місць за рахунок введення в дію низки інвестиційних проектів. Це істотно посилить конкуренцію на ринку праці», – наголосив Валерій Коровій. 

Він також повідомив, що найвищі зарплати в області зараз на заводі Nemiroff, виробничій фірмі мінеральних вод та безалкогольних напоїв «Панда», Вінницькому молокозаводі Roshen, Вінницькій кондитерській фабриці. Зараз відбуваються кардинальні зміни щодо підвищення рівня мінімальної заробітної плати на підприємствах.

Голова облдержадміністрації подякував обласній федерації профспілок за спільну роботу по скороченню заборгованості із заробітної плати на економічно активних підприємствах області майже в чотири рази, що становить майже 3 млн. гривень.

«Нам вдалося залучити фінансові ресурси для погашення заборгованості на Гніванському заводі спецзалізобетону, були відновлені стабільні умови праці на підприємстві», – зауважив Валерій Коровій.

Наприкінці зустрічі керівник обласних профспілок зазначив, що відповідно до Регіональної угоди між Вінницькою облдержадміністрацією, обласною радою, організацією роботодавців та Федерацією профспілок Вінницької області профспілки взяли на себе зобов’язання повідомляти щодо участі у всіх масових акціях. Наразі з усіма сторонами соціального діалогу досягнуто порозуміння.