Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 53-09-59
☎ (0432) 66-14-38
Дата: 24.01.19
uk
  • uk
Нові можливості підтримки створення ЦНАП органами місцевого самоврядування
Нові можливості підтримки створення ЦНАП органами місцевого самоврядування

Сьогодні, 1 серпня, в приміщенні Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування відбулась інформаційна сесія для представників ОТГ та органів місцевого самоврядування Вінниччини в частині створення Центрів адміністративних послуг за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Програма «U-LEAD з Європою» є однією з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України з підтримки децентралізації, що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами.

Участь у заході, зокрема, взяла начальник відділу регуляторної політики та адміністративних послуг Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Тетяна Ламакіна, яка проінформувала про розвиток системи надання адміністративних послуг через ЦНАП у Вінницькій області.

В ході інформаційної сесії радник з муніципальних послуг Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування Віталій Швець ознайомив представників ОТГ та органів місцевого самоврядування з результатами І раунду відбору проектів Фази Впровадження напрямку з покращення якості надання адміністративних послуг та начальник міського відділу Калинівського ЦНАП Олена Низькоклон поділилась досвідом і практиками створення та роботи міськрайонного ЦНАП Калинівської ОТГ.

Також у сесії через Skype-зв'язоквзяв участь регіональний координатор Програми «U-LEAD з Європою» Петро Макаренко. Він презентував результати І раунду відбору проектів Фази впровадження. Окремо зупинився на типових помилках, проблемах у заповненні заявок та основних причинах відхилення заявок. Також ознайомив з умовами та правилами участі у 2 раунді відбору громад для створення ЦНАП за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Кінцевий термін подачі заявок 31 серпня п.р.. Детальна інформація щодо участі у 2 раунді відбору проектів Фази Впровадження розміщена за посиланням:https://tsnap.ulead.org.ua/

Учасниками заходубули близько 30 представників ОТГ та органів місцевого самоврядування Вінниччини.