Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 53-09-59
☎ (0432) 66-14-38
Дата: 19.09.18
uk
  • uk
Надія Насіковська взяла участь в засіданні постійної комісії обласної Ради
Надія Насіковська взяла участь в засіданні постійної комісії обласної Ради

11 грудня в приміщенні Вінницької обласної Ради відбулось засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю під керівництвом голови комісії Олексія Бородія.

З презентацією Програми економічного та соціального розвитку Вінницької області на 2018 рік виступила заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Надія Насіковська.

В ході презентації Надія Насіковська зупинилась на окремій цілі Програми, а саме розвиток людського капіталу та підвищення стандартів життя населення.

До пріоритетного напрямку зазначеної цілі віднесена соціальна підтримка учасників, загиблих в АТО та їх сімей, а також героїв Небесної сотні. Даний напрямок в свою чергу передбачає створення належних умов для підтримання та збереження здоров'я та забезпечення соціальних гарантій демобілізованим з АТО військовослужбовцям, членам сімей осіб, які загинули під час проведення АТО на Сході України за рахунок організації соціальної та професійної адаптації, психологічної реабілітації інвалідів війни та учасників АТО та забезпечення земельними ділянками учасників АТО.

Члени комісії підтримали проект рішення про Програму економічного та соціального розвитку Вінницької області на 2018 рік та вирішили винести її на розгляд сесії Вінницької обласної Ради.