Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 53-09-59
☎ (0432) 66-14-38
Дата: 18.02.19
uk
  • uk
Національна програма для підприємців «Будуй своє»
Національна програма для підприємців «Будуй своє»

Звертаємо увагу підприємців, що з минулого року діє національна програма Ощадбанку з підтримки малого й середнього бізнесу "Будуй своє!", символом якої обрали бобра.

Програма є комплексною. Вона не тільки про гроші, а й про можливості і має три рівні.

Перший - "Стартуй легко". Другий - "Вчись та розвивайся". Третій - "Отримай фінансування та підтримку".

Перший рівень - простий і швидкий. Це - стартовий пакет для бізнесу. Він містить миттєву корпоративну картку. Також пакет містить електронний цифровий підпис (ЕЦП) на захищеному носії. Цей продукт також передбачає легкий та зручний інтернет - та мобільний банкінг.

Наступний дуже важливий рівень програми - просвітницький. Він називається "Вчись та розвивайся". Для цього створено веб-портал «Будуй своє» https://buduysvoe.com/ , який стане в нагоді підприємцям та тим, хто тільки планує розпочати свою підприємницьку діяльність.  На веб-порталі програми "Будуй своє"  https://buduysvoe.com/content/proydy-test-i-diznaysya кожен може пройти тест з 11 галузей, який дасть можливість виявити сильні і слабкі сторони у бізнесі.  Також можна пройти он-лайн навчальні курси, які дадуть змогу підвищити ефективність бізнесу (https://buduysvoe.com/navchannya-online) та отримати консультації від досвідчених менторів.

І третій  рівень — власне кредитування ММСБ.

Крім того, програма «Будуй своє»  передбачає взаємодію з органами місцевої влади в рамках реалізації районних та міських програм розвитку та підтримки підприємництва в різних напрямках: відшкодування відсотків за кредитами; відшкодування тіла кредиту; реалізація окремих пріоритетних проектів, інші.