Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 53-09-59
☎ (0432) 66-14-38
Дата: 24.01.19
uk
  • uk
Конкурсна комісія обласного фонду охорони навколишнього природного середовища підтримала 5 проектів природоохоронного спрямування
Конкурсна комісія обласного фонду охорони навколишнього природного середовища підтримала 5 проектів природоохоронного спрямування

Сьогодні, 14 грудня, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Гижка А.П. відбулось останнє у 2018 році засідання обласної конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

У засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації  Броварник В.М.,  заступник голови обласної Ради Кременюк  М.В., директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Мережко В.М. та директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ткачук М.Ф.

Відповідно до порядку денного комісія розглянула екологічні проекти, які пропонуються до фінансування  за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Зокрема, на розгляд було винесені наступні проекти:

  1. Будівництво сміттєсортувального комплексу на території полігону твердих побутових відходів м. Іллінці
  2. Будівництво сміттєсортувальної лінії у м. Козятин
  3. Реконструкція самозливної каналізації у с. Агрономічне Вінницького району
  4. Придбання спецтехніки для покращення благоустрою Бохоницької сільської ради для виконання робіт з вивезення побутових відходів, ліквідації стихійних звалищ та наслідків стихійних лих
  5. Реконструкція сприятливого гідрологічного режиму струмка Дзвінка в селі Тростянчик з метою відновлення пропускної здатності струмка під час весняних паводків та грозових дощів, що в свою чергу, запобігатиме затопленню прилеглих територій до струмка (будинок культури, спорткомплекс, котельня та домогосподарства).

Всі вищезгадані проекти були підтримані на дофінансування в межах коштів екологічного фонду у 2018 році, а саме на суму 6 млн 400 тис грн.  Також, було прийнято рішення оголосити прийом нових екологічних запитів разом із усіма супровідними документами до 1 лютого 2019 року.