Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 66-14-38
☎ (0432) 66-14-39
Дата: 20.06.19
uk
  • uk
Вже третій рік поспіль на Вінниччині проходить унікальний культурно-туристичний захід - OPERAFEST TULCHYN
Вже третій рік поспіль на Вінниччині проходить унікальний культурно-туристичний захід - OPERAFEST TULCHYN

З 4 по 9 червня за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради, Тульчинської районної державної адміністрації та Тульчинської ОТГ на території палацу Потоцьких у м.Тульчин проводиться ІІІ міжнародний оперний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2019. 

7 червня директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрвції Володимир Мережко долучився до святкування триденної GRAND-частини фестивалю.

Під час заходу гості та мешканці міста мали можливість насолодитися грандіозним концертом «Гала-Опера» у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів Людмили Осташ (сопрано), Лілії Нікітчук (альт), Сергія Кутепова (тенор) та Юрія Гадзецького (баритон). А зірки німецької опери Стефі Леманн та Мартін Латтку спільно з Академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії та Академічним галицьким хором представили фантастичну історію кохання Пері у прем’єрі всесвітньовідомої оперної ораторії Роберта Шумана «Рай і Пері».
Захоплюючий сюжет і веселі діалоги чекали на глядачів під час перегляду оперети у стилі «українського танго» «Гуцулка Ксеня», яку у 1938 році за мотивами однойменної пісні написав знаменитий український композитор Ярослав Барнич. 
А на завершення, вогняне шоу та сучасний балет «Історії у стилі танго» вражали глядачів просто неба.

Анонс: 
8 червня о 18.00 відбудеться єдиний показ в Україні прем’єри опери «Straszny dwór» всесвітньовідомої Польської Королівської опери.
О 21.00 найсильніші емоції глядачам подарує дивовижний балет «Собор Паризької Богоматері» Харківського національного театру Cxid Opera.
О 00.15 у рамках нічної програми на прохання глядачів буде показано всесвітньовідомий мюзикл Джима Стейнмана «Танець вампірів».
9 червня о 18.00 не пропустіть один з найяскравіших і найкрасивіших балетів Схіd Opera «Тисяча й одна ніч»!
О 21.00 феєричним закриттям OPERAFEST TULCHYN-2019 стане показ грандіозного мюзиклу-шоу «Вогні Бродвею»
Та на завершення о 23:00 вражатиме феєрверк!