Департамент міжнародного співробітництва
та регіонального розвитку Вінницької ОДА
Приймальня департаменту
☎ (0432) 53-09-59
☎ (0432) 66-14-38
Дата: 23.03.19
uk
  • uk

Доступ до публічної інформації

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

 

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"


На виконання цього закону Президент України підписав Укази
«Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Нормативна база

 

ОФОРМЛЕННЯ  ЗАПИТУ  НА  ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:

особисто (з наданням консультації): кабінет 831;

поштою на адресу: 21036, вул. Хмельницьке шосе, 7, Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:(на конверті вказувати “Публічна  інформація”);

факсом: (0432) 66-14-39;

телефоном: (0432) 66-14-38  

електронною поштою: ums@vin.gov.ua

 

Розпорядок роботи: з 09.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00, вихідні дні - субота, неділя.

Форма для подання інформаційного запиту (doc)

 

Відповідь на запит на інформацію може бути надіслано письмово, факсом, електронною поштою або надана по телефону. Також, інформація може бути отримана безпосередньо в приміщенні Департаменту (скріншот, ксерокс, фото).

Якщо запитувана запитувачем інформація передбачає виготовлення копій обсягом більш як 10 сторінок, то відповідно до пунктів 2,3 статті 21 Закону України “Про доступ до публічної інформації“ запитувач зобов’язаний відшкодовувати фактичні витрати на копіювання та друк згідно з наказом директора Департаменту від 09 серпня 2016 року №32 “Про затвердження Порядку відшкодування та розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію у Департаменті міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації“, зареєстрованим в Головному територіальному управлінні  юстиції у Вінницькій області 15 серпня 2016 року за №29/1281.

 

Кошти  перераховувати:

Одержувач: Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації

Банк ДКСУ м.Київ

р/р 35213092094671

МФО 802015

Код ЗКПО 40391900

Призначення платежу: КЕКВ  2210.Відшкодування  витрат на  копіювання (друк) за  запитом (витратні  матеріали)

 

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про доступ до публічної інформації"

1. Інформація про місцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв'язку, адреса електронної пошти Департаменту

2. Інформація про прізвища, імена та по батькові, службові номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти директора Департаменту та заступників директора Департаменту

3. Розподіл функціональних повноважень між керівництвом Департаменту

4. Положення про Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації

5. Графік прийому громадян керівництвом Департаменту  міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації

6. Накази директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації.

7. Види інформації, якою володіє Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації.

8. Інформація про вакансії, порядок та умови проходження конкурсу на заміщення вакантних посад в Департаменті міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації

9. Перелік та умови отримання послуг, що надаються Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації.

10. Порядок подання в Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації запиту на інформацію.

11. Відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються в Департаменті міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації за запитом на інформацію.

12. Інформація про розміщення та номери кабінетів Департаменту, де надаються необхідні запитувачем форми і бланки подання у письмовому вигляді інформаційного запиту.

13. Щомісячні звіти, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію.

14. Системи обліку (реєстр) публічної інформації.

15. Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних